Kabin

Firmamızın modüler kabin ürünleri uzun yıllardan beri son teknoloji ekipmanlarla üretilmektedir. Dünya genelinde epey fazla ülkeye ihracat yapan tek marka ve modüler kabin üretiminde dünya lideri bir firma olmaktadır. Dünyanın en popüler koltuk kabini markası olan firmamız, Türkiye genelinde güvenlik kabini, bekçi ve nöbetçi kabinleri, taksi durakları ve kiosk kabinlerine sahip olmaktadır.

Hazır Yaşam Kabinleri

Tüm kabin modelleri kullanıma hazır konsept ile satılır ve tuvalet kabini dahil tüm üniteler o yere sevk edilir edilmez kabinlerle birlikte yaşam kolaylaşır. Kabinin arkasındaki soket bir güç kablosuna sahip olmaktadır. Böylece onu kolayca çıkarabilir ve ana güç kaynağına bağlayabilirsiniz. Acil bir durumda aydınlatma armatürleri, anahtarlar ve prizler kurulacaktır. Lavabo / duş / tuvalet kabini modellerinde, ünite yıkama suyu ve drenaj ekipmanı ile donatılmış olup, ürünün arka tarafında ana şebekeye kolay bağlantı için bağlantı aparatı bulunmaktadır.

Son bant sisteminde tam yoğunlukta hammadde kullanılarak yüksek izolasyon ve enerji tasarrufu ile üretilen CTP polyester kabin modellerinin özel duvar ve çatı panelleri 3 ile 50 metrekare boyutları arasında olmaktadır. 150×150, 150×215, 215×215 planlı kabinler genellikle güvenlik kabini veya bekçi kabini olarak seçilmektedir. 270×270, 390×390 ölçüleri ise taksi durağı kabinlerinde ve halka açık ekmek satış kiosklarında kullanıma uygundur. 390×510 ebat aralığından başlayan 390×1230 planlı binamız en çok tercih edilen ofis yaşam kabinleri olmaktadır. Mobo dolaplarımız standart plan dahilinde 19 farklı ebatta üretilirken, portatif tuvalet dolaplarımız tek üniteden çoklu ünitelere kadar 6 farklı standart ebatta üretilmektedir. Hamamlardaki tuvaletler, Avrupa tuvaletleri, duş kabinleri ve seyyar tuvalet modelleri hazır kabin sistemleriyle üretilmektedir.

Geniş Kabinler

12,5 metre uzunluğa kadar ayırma sistemi olarak yapılan polyester kabin modelleri, hava, kara veya deniz aracılığıyla şehirlere ve ülkelere istenilen uzaklıklarda taşınabilmektedir. Bunun en güzel örneklerinden biri Senegal’de kurulan yaşam alanı olmaktadır. Altın madencilerini barındırmak için kabinler kurulmaktadır. Dünyanın en büyük polyester kabin üreticisi olan firmamız, dünya çapında daha uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler sunmak için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır. Bu kabinlerin ana ortak alanları yaşam alanı, gişeler, kiosklar, saat kutuları ve hatta sosyal tesisler olmaktadır.

Ayrı panel sistemi ile endüstriyel modüler geniş kabin, 270×390 cm’den 390×1230 cm’e kadar pratik, güvenli, sağlam ve ekonomik iç ihtiyaçlar için mükemmel çözüm olmaktadır. Kabin panel sistemi sayesinde isteğe bağlı olarak fabrika veya montaj sahasına monte edilebilir. Panel sistemi ile üretilen, 50 m²’ye kadar pratik bir iç mekan oluşturmak için yükseltilmiş bir yapı ile birleştirilebilir. Endüstriyel geniş kabin, güvenlik kabini, sosyal tesis, ziyaretçi bekleme kabini, banka dolabı, restoran dolabı, market dolabı, sağlık ocağı dolabı, mukta dolabı gibi ürünler geniş kabin sistemleriyle yapılmaktadır. Yüksek kalite ve güvenilirliğin yanı sıra kapalı alanlar gibi çeşitli alanların ihtiyaçlarını karşılamak için en fazla ekonomik çözüm bu şekilde olmaktadır.

Metropol Kabinler

Kabin üretiminde dünya lideri şirketimiz tarafından özel olarak geliştirilen metropol kabin sistemleri kalitesi, estetiği, uzun kullanımlı yapısı ve yüksek yalıtımı ile taşınabilir yaşam alanının yeni tercihi olmaktadır. Metropol kabin, metal çerçeve konstrüksiyonu ve özel kaplaması sayesinde yüksek yalıtım ve ses yalıtımı sağlar. Modüler yapı özellikleri, farklı yerlere taşınmasına izin verir. Estetik ve ergonomik kullanımıyla şehrin her yerine güzellik katmaktadır.

Farklı ihtiyaçları karşılamak için fonksiyonel olarak kullanılabilen metropol kabinler ana kullanım alanlarından biri olmaktadır. Bölgede metropol kabin olarak satış ofisleri, güvenlik kabinleri, yönetim merkezleri, satış kiosk stantları, otoparklar, tuvaletler ve duş üniteleri bulunmaktadır.

Firmamız, şehir kabinlerinin estetik dokusunu dünya çapında onlarca ülkeyi kapsayan kalite ile birleştirmektedir. Prefabrik teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından özel olarak tasarlanıp üretilen dünyanın önde gelen markalarından biri olmaktayız. Modern dizayn ile bütün kabinlerimiz kaliteli olmaktadır. Çeşitli ebat ve tasarımlarda üretilen metropol kabin türleri, en küçüğünden en büyüğüne uyarlanabilir. Prefabrik ve konteyner yapıları taşıması kolay, düşük maliyetli yapılar olmaktadır ve kısa sürede imal edilebilir. Bu yapılar arasında yapının tasarım yoluyla bulunduğu ortama uyum sağlaması oldukça önemli olmaktadır. Metropol kabinler, estetik tasarımı sayesinde basit konteynerlerin ve prefabrik yapıların ötesine geçmektedir. Modern şehirlerin mimarisine çok yakışmaktadır. Çok boyutlu metropol alanlarda kabinler için kullanılan alan oldukça geniş olmaktadır.