Konteyner

Dünyayı etkileyen büyük ölçekli inşaat ve altyapı projelerinin şantiyeleri için konteyner inşaat çözümleri şirketimiz tarafından sunulmaktadır. Hazır sistem konteynerleri sandviç panel duvarlarla birleştiren prefabrik alternatif binalara sahip ürünler sunuyoruz. Şirketimiz, Türkiye’nin en büyük inşaat firması ile birlikte dünya genelinde çok fazla ülkede önemli bir projeye adım atmıştır. Konteyner ve evler üreterek sürekli kendinden söz ettirmektedir.

Konteyner evler çok şık bir tasarımla yapılmaktadır. Teraslar, balkonlar, kapalı tek katlı veya iki katlı, eviniz için ihtiyacınız olan tüm imkanlar bir konteyner ev binalarında mevcut olmaktadır. En iyi özellik, her zaman başka bir yere gidip onu kurabilmeniz olacaktır. Suyunuz, elektrikli ekipmanınız ve atık su drenajınız her zaman kapta elinizin altındadır. En hızlı ve en ideal konforlu yaşam alanını sağlamak için başka seçenek bulunmamaktadır. Özellikle bir doğal afet durumunda, konteyner bir evi bir günde inşa edebilirsiniz.

Konteyner Evler

Mevsimlik kullanım, uzun ömür, yüksek konaklama ve en iyi enerji tasarrufu ile güvenli bir eve sahip olmak isteyenler firmamıza başvurabilir. Şirketimizin yeni nesil teknolojisi ile konteyner evlere sipariş verdiğiniz gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Konteyner evler beton evlere göre daha kolay hazırlanmakta ve daha kullanışlı olmaktadır.

Prefabrik konteyner evler, klasik mimaride inşa edilen diğer ev modellerine göre daha fazla avantaj ve kolaylığa sahip olmaktadır. İlk olarak konteyner modeli, deprem gibi etkenlere karşı en güvenli yapı modellerinden biri olmaktadır. Konteyner yapı sistemleri, bina güvenlik değerlendirmeleri için statik hesaplama kriterlerini en iyi karşılamakta olan bina modellerinden biridir. Konteyner evlerinde kullanılan statik hesaplamalar için optimum kalınlık, en iyi paslanmaz çelik ve yüksek galvanizli baz metaller bu evlerin güvenliğini artırmaktadır. Bu güvenli metal sistem, konteyner yapısının üst ve alt ana şasi ve duvar kolonları için aynı standartları kullanır ve binayı depreme karşı son derece güvenli hale getirir.

Konteyner Evleri Daha Sağlam Hale Getiren Teknoloji

Firmamız, konteyner yapımında uzun süreli kullanım da dahil olmak üzere önemli yenilikler getirmektedir. Yenilikçi teknolojisiyle benzer ürünlerden kalite farkıyla ayrılmaktadır. Bu yeni teknoloji, uzun yıllardan beri firmamız tarafından tamamen geliştirilmiştir ve bu alandaki uzmanlıktan yararlanmaktadır. Yeni nesil konteynerlerın kalitesi ve üstünlüğü ile ön plana çıkarak Türkiye dahil birçok ülkede evlerden şantiye konteyner yapılarına, özel tasarlanmış ofis binalarına kadar birçok yaşam alanı için bir bina çözümü olmaktadır.

Modern konteyner evler, tamamen yalıtımlı sandviç panel sistemlerine sahip konteynerlere göre % 60’a varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu, ofislerde, evlerde ve şantiyelerde çalışan işçi kamplarının enerji maliyetlerini önemli derecede azaltacaktır. Yeni nesil konteynerlerin yalıtımına daha fazla katkı sağlayacak iki önemli detay vardır. Bunlardan ilki, firmamızın konteyner pencerelerinde çift camlı ve iç nervürlü en kaliteli PVC pencereleri kullanması olmaktadır. Bir diğer önemli detay ise özel koltuk panel kapı sistemi ile binanın tamamen yalıtılması olmaktadır.

Konteyner Kullanımları

Firmamızın prefabrik konteyner konstrüksiyonu, kullanıcıya rahat ve ergonomik bir yaşam alanı sağlamak için tam yapısal güvenliğe sahip özel bir çelik çerçeve içermektedir. Kaynaksız yapı teknolojisi hem iç hem de dış ortamlarda rahatlık sağlamaktadır. Yeni nesil binaların tüm metal çerçevesi, otomotiv sektöründe kullanılan özel aşınmaya dayanıklı kaplama teknolojisi ile boyanarak uzun yıllar boyunca ilk günkü şeklini korumaktadır.

Konteynerların deprem gibi etkenlere karşı tamamen güvenli bir yapı ve uzun süreli kullanım standartları gibi avantajları bulunmaktadır. Yaşamın her alanında güvenilir bir yapı çözümü olarak tercih edilmektedir. Firmamızın konteynerlerinin ortak alanları arasında kalıcı konutlar, lüks konteyner evler, inşaat konteyner ve ofisler bulunmaktadır.

21m2’den 150m2’ye kadar birçok seçenek sunan lüks konteyner ev modeli, rahat ve huzurlu bir ev arayanlar için özel olarak tasarlandı. Lüks konteyner evler, doğa ile iç içe olmak isteyenler için tatil köyleri ve evlerin gözdesi olarak sunulmaktadır. Tamamen yalıtılmış, uzun ömürlü ve en geniş konteyner ev modellerinde hayalinizdeki evi mutlaka bulacaksınız.

Firmamızın son teknoloji üretim tesisi, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 gibi özel tasarlanmış konteyner evler hazırlayıp gerektiğinde demonte edip teslim edilmektedir. İstenilen yerde ve istenilen tarihte profesyonel ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde hazır olmaktadır.