PREFABRİK YAPI

Daima kullanılabilir olan yüksek enerji tasarrufu sağlayan güvenilir prefabrik yapılara siz de sahip olabilirsiniz. Hemde aynı günde. Yeni nesil prefabrik yapılarda aynı gün yaşamaya başlayın. Şimdi gelin bu harika yapıları birlikte inceleyelim neden mi konteyner evler?

Standartlaştırılmış birçok yapı modelinin arasından sağladığı üstünlük ile ön plana gelen prefabrik yapılar, birçok avantajı ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Öncelikle güvenlik açısından deprem gibi etkenlere karşı bir numaralı yapı modellerinin başında gelmektedir. Prefabrik yapılarda kalite üstünlüğünü en iyi karşılayan modeller arasında vazgeçilmez hale gelmiştir. En uygun sağlam yapı malzemeleri ile güvenliği üst düzeye taşıyarak prefabrik yapının alt ve üst duvar dikmeleriyle yapıyı depreme karşı son derece dayanıklı kılmaktadır.

Uzun ömürlü dayanıklı yediden yetmişe kullanılabilen sağlam prefabrik yapı modelleri ile ailenizle beraber huzurlu ve mutlu bir yaşam için sizlere güvenilir yapılar hazırlar. Bu harika prefabrik yapı modelleri çok sayıda özelliği ile her zaman ki yeniliğini koruyarak ilk gün ki canlılığını kaybetmemektedir.

Ev Sahibi Olmanın En Kolayı Yolu

Güzel şeylere ulaşmak zaman alır hepimiz biliyoruz fakat bu yenilikçi prefabrik yapı modelleriyle ev sahibi olmak için zamana ihtiyacınız yok. Aynı gün kullanıma hazır kurulum avantajıyla da hazır ofis sahibi olabilirsiniz. Beklemeden kolayca hayallerinizi gerçekleştirin. Taşınabilir yapıda olan bu prefabrik yapılar güvenli çelik galvaniz yapısıyla, yüksek izalasyonu ve şık tasarımı ile hayalinize göre üretilip hızlıca dilediğiniz yerde monte edilebilir özelliğine sahiptir.

Bütün detayları en ince ayrıntısına kadar inşa edilerek güvenle kullanılacak uzun ömürlü pratik ve ekonomik hazır ev uygulamasıdır. Prefabrik yapılar başka bir mekâna kolaylıkla sevk için de monte yapı sisteminin vermiş olduğu avantaj ile vinçli kamyon sistemiyle taşınabilmektedir.

Tercihlerinize göre prefabrik ofisler 1+1 evden başlayarak 2+1, 3+1 veya daha üzeri büyüklükte katlı modeller ile sizde modern bir prefabrik yapı sahip olabilirsiniz. Güvenli bir evi Türkiye’nin her ilinde istediğiniz yerde profesyonel ekip ile en kısa zaman da kurup kullanıma hazır bir şekilde aynı gün teslim alabilirsiniz.

En iyi yapı malzemelerinin kullanıldığı konteyner evler sıradan kaplama modellerine göre farklı ve görülmemiş kaplama uygulamalarıyla lüx konut seviyelerine yükseltilmektedir. Mevcut panel duvar üzerine modern ahşap kaplama, alüminyum giydirme cephe ve cam cephe sistemi uygulamaları ile prefabrik yapılar hayallerinizdeki evlere göre hazırlanmaktadırlar.

İzalasyonu yüksek sandviç panel modelleri ile yeni nesil prefabrik ofisler enerji tasarrufu sağlayarak, bütçe hesabına önem verenlerin öncelikli tercihidir.  Bu prefabrik ofisler ve şantiye binaları yalıtım açısından mükemmel tasarlandığından dolayı duvar ve çatı kaplamalarının tamamında uygunlanmaktadır. Yapılarda yaşanabilecek su alma sorunları tamamıyla giderilmiştir. Prefabrik yapılar pencerelerinde konutlarda tercih edilen modern mimari tarzda kullanılan pvc pencere sistemi kullanılmaktadır. Pencere camları ise olası ısı durumuna izin vermeyen çift ısı cam sistemine sahiptir. Kapılarda özel geliştirilmiş sac panel sistemli kapı modelleri kullanılarak hazılanmıştır. Bu özel kapılar tüm güvenliği sağlayacak şekilde rüzgârın, tozun, yağmurun dış etkenlerin yapı içine girişine izin verilemeyecek şekilde tasarımı uygulanmıştır.

Kaliteli Malzemeden Üretim

Bu şekilde birçok avantajı olan şantiye binaları yapı izolasyonu ile üst seviyelere yükselmekte olup, kullananlara sunduğu sürdürülebilir enerji tasarrufu ile sürekli kazandırmaktadır. Malzeme kalitesi ve üretim tarzı,  en iyi malzemelerin kullanılıp kullanılmaması yapı konforunu çok etkilemektedir. Mutlaka prefabrik büro ve prefabrik hastanelerde yeni nesil makinalar ile üretim yapan markalar tercih edilmelidir.

Siz de prefabrik yapı satın alırken yeni nesil yapı teknolojileri kullanılan modern tesislerde üretilen, taşıyıcı paslanmaz çelik sacdan yapılan uzun ömürlü boya sitemi olan duvar ve çatıları yüksek yalıtımlı sandviç panelli, pencereleri birinci derece de kaliteli pvc çift ısılı , yeni geliştirilmiş cıvatalı sisteme sahip olan son derece güvenli konut modelleri tercih etmelisiniz.

Bu ekonomik prefabrik şantiye binaları herkes tarafından tercih edilen güven ile kullanılması gereken uzun ömürlü yapılar olup birçok belediyede imar izni gerektirmeyen ev özelliğine de sahiptir. Hızlı kurulum ve kolay kurulum özelliği ile prefabrik okul, hastane ve otel yapıları sosyal tesis yapıları başta olmak üzere de çok farklı alanlarda da üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda hız kazanmayı seven yatırımcıların tercih edeceği bir numaralı yapılardır.